Діяльність сільської ради

Кринківська сільська рада є органом місцевого самоврядування, що представляє інтереси громадян, які проживають на території населених пунктів ради: с. Великі Кринки, с. Весела Долина, с. Степове, с. Шевченки та с. Сіренки. Вона включає в себе наявність виконавчого комітету, депутатського корпусу та постійних комісій, якими приймаються різноманітні рішення, що стосуються життя населених пунктів. В сільській раді громадяни мають змогу отримати необхідні їм письмові довідки та іншу інформацію, вчинити нотаріальні дії, здійснити реєстрацію актів цивільного стану. Діяльність сільської ради проводиться на засадах відкритості та публічності.

Основним напрямком діяльності сільської ради є розвиток і благоустрій населених пунктів ради. З бюджету ради здійснюються видатки на утримання та ремонт дошкільних навчальних закладів в с. Великі Кринки та с. Весела Долина.

З 2016 року на сільську раду покладено харчування учнів 1-4 класів шкіл на території ради. За фінансування сільської ради активно зростає мережа вуличного освітлення населених пунктів. На даний час освітленням обладнано вулиці в с. Великі Кринки, с. Весела Долина, с. Шевченки, за наявності бюджетних коштів дану мережу планується розширювати. Також здійснюються видатки на поточні ремонти та кошти на співфінансування ремонтів доріг в межах населених пунктів.

В підпорядкуванні ради перебуває комунальне підприємство Великокринківський ККП, силами якого здійснюється ремонт водогону в с. Великі Кринки, прибирання села, надання послуг населенню, проведення різних ремонтних робіт та інші дії, спрямовані на розвиток і благоустрій сільської ради.

Дякуючи такому виду співпраці ради з сільськогосподарськими підприємствами, розташованими на території ради, як соціальне партнерство залучаються додаткові кошти, завдяки яким, наприклад, вже побудований дитячий і спортивний майданчики в с. Степове, замінено частину вікон на енергозберігаючі металопластикові в школах, розгортається сніг в зимовий період, упорядковуються сміттєзвалища, утримуються водогони, надається допомога комунальному підприємству та інша діяльність, спрямована на покращення благоустрою населених пунктів.

Кринківська сільська рада направляє всі свої зусилля на відстоювання інтересів громади, задоволення потреб населення та невпинного покращення якості життя громадян наших населених пунктів.