Іршенко Наталія Сергіївна

Повний і єдиний в районі кавалер ордена Трудової Слави Наталія Сергіївна Іршенко народилась 15 липня 1937 року в с. Шевченки Глушківської сільської ради колишнього Великокринківського району в селянській родині. Після війни закінчила Глушківську семирічну школу. Трудову діяльність розпочала у 1954 році в Крюківському швейпромі.

У 1959 році вийшла заміж і переїхала до Великих Кринок, де два роки працювала у рільничій бригаді. Потім почала працювати оператором машинного доїння корів на молочно-товарній фермі колгоспу імені Горького, де пропрацювала 32 роки до виходу на пенсію.

За час трудової діяльності Наталія Сергіївна постійно досягала високих результатів в роботі. Стала справжнім майстром своєї справи. По її групі надої щорічно сягали понад 6 000 кілограмів молока на корову. Неодноразово була учасницею Всесоюзної виставки досягнень народного господарства, за що відзначена медалями виставки, в тому числі золотою.

У вересні 1973 року за рекордні надої молока була удостоєна ордена «Знак Пошани».

Через три роки, у грудні 1976 року, в числі перших в районі, була нагороджена щойно встановленим орденом Трудової Слави ІІІ ступеня. У 80-х роках одержала орден Трудової Слави ІІ ступеня.

У червні 1990 року в Києві, з рук голови Верховної Ради УРСР Л.М. Кравчука, першою і, як виявилося, єдиною в районі, отримала орден Трудової Слави І ступеня.

У даний час на заслуженому відпочинку.

Проживає в селі Великі Кринки.