Різниченко Владилін Григорович

Народився Владилін Григорович 23 лютого 1938 року в с. Весела Долина в сім’ї сільських педагогів. Батько – Григорій Герасимович працював інспектором Великокринківського райвно, мама – Ольга Семенівна – учителькою хімії, біології та німецької мови. Батько загинув на фронті в березні 1945 року.

Владилін Григорович закінчив 7 класів Веселодолинської неповно-середньої школи і 10 класів Великокринківської середньої школи. Після школи поступив до Каспійського військово-морського училища імені С.М. Кірова на мінно-торпедний факультет, який закінчив у 1959 році за спеціальністю мінер-торпедист.

Розпочавши службу на двічі Червонопрапорному Балтійському Флоті, він пройшов шлях від командира бойової частини до командира корабля.

Здібного і перспективного морського офіцера направляють на навчання до військово-політичної академії імені Леніна на юридичний факультет.

Після закінчення академії з 1968 року служив членом військових трибуналів Севастопольського гарнізону Чорноморського флоту та Північного флоту.

З 1976 по 1980 рік працював головою військового трибуналу Севастопольського гарнізону, а потім головою військових трибуналів Забайкальського військового округу та Центральної групи військ. В цей час йому присвоєне звання генерал-майора юстиції.

З 1991 року Владилін Григорович – голова військового трибуналу Чорноморського Флоту і голова військового суду Військово-Морських Сил України.

Бездоганна служба генерал-майора Різниченка В.Г. відзначена орденом «За службу Родине» та багатьма медалями.

Помер Владилін Григорович 6 січня 1994 року.

Похований в м. Севастополі.

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *